تبلیغات
تراختورچی قیز - عشق و غیرت و سادگی برای ما داوران و فدراسیون برای شما
 
http://uupload.ir/files/fr8y_11.png
تصویرهایی واضح و غیر قابل انکار از مظلومیت تیم محبوب آذربایجان...

یکی از موضوعات سؤال بر انگیز بازی تراکتور و نفت به علیرضا فغانی داور بازی برمی گردد چرا که می شود ادعا کرد قضاوت این داور در بازی پایانی تاثیر اصلی را در عدم قهرمانی تیم محبوب و پر طرفدار آذربایجان داشته است. حتی اگر اخراج مشکوک آندرانیک تیموریان درست انجام شده باشد پنالتی روی فرید بهزادی کریمی آنقدر واضح است که نمی توانید از اشتباه فغانی چشم پوشی کنید.
پنالتی که 100 هزار نفر دیدند، اما فغانی ندید


سپاهانی ها این فصل در حالی جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند که در هفته های پایانی به لطف داوری های پر حرف و حدیث به این مهم دست یافتند. با مرور اتفاقات عجیب در اطراف این تیم اصفهانی روشن میشود که چرا لقب تیم جاسوسی از طرف هواداران و فوتبالدوستان به این تیم داده شده است. حتی فردوسی پور در برنامه نود برای قهرمان شدن تراکتور باید از این تیم جاسوسی اجازه بگیرد!

IMG_20150517_002443

فغانی البته در اخراج آندو هم سخت گیری کرده. کارت زرد اول آندو به دلیل طول دادن شادی بعد گل و کارت زرد دوم به دلیل درگیری لفظی با بازیکن نفت. باید از فغانی پرسید که حتی در صورت رعایت قانون چرا بازی را مدیریت نکرده است. همچنین اشتباه او اعلام نکردن خطا روی فرید کریمی نیز قابل بخشش نیست...او با این دو تصمیم به نوعی تاثیر مستقیم روی نتیجه بازی گذاشت.

آندرانیک تیموریان : هر دو کارت زرد من مسخره بود: آندو در مورد اینکه کارت زرد را چه زمانی گرفته گفت : من دقیقه 47 گل زدم. بعد از شادی گل برگشتم تا بازی را شروع کنیم که به من کارت داد . من از داور پرسیدم  چرا کارت دادی؟مگر چکار کردم  که جواب داد:" من به تو گفتم بیرون از دایره وسط زمین برو چرا از وسط آن رفتی و من رو نگاه کردی؟" گفتم بابا من نشنیدم ! همین.اما...! بابا اینها به خدا همه مسخره بازی است !

هافبک ملی پوش تراکتورسازی  در مورد کارت زرد دوم و کارت قرمز چنین توضیح داد : خوب برادر من ، در شروع مجدد بازیکن یک لحظه توپ را نگه می دارد تا دفاع برگردد . من هم توپ دستم بود که  آقای داور آمد و کارت قرمز نشانم داد که چرا توپ را نگه داشته ای ! مسخره بازی شده  آقا مسخره بازی ! برای من یکی اصلا قابل درک نیست که این کارت ها چطور و چگونه از جیب داور بیرون آمد.شاید هنوز هم که هنوز است هیچکس جریان آب های مشکوکی که در دیدار سپاهان مقابل پرسپولیس که چند فصل قبل در اصفهان برگزار شد را فراموش نکرده است. دیداری که به طرز مشکوکی بازیکنان پرسپولیس در زمین از هوش می رفتند. دیداری که نتیجه اش برای سپاهان خیلی مهم بود. با توجه به این همه حرکات شک بر انگیز است سپاهان در میان فوتبالدوستان به تیم جاسوسی ملقب شد.
tmp_27814-image-485df68faca517202dc7801cf99534cca4d6b8448c7c48ca09710d128a7e700e-V-73209175
هفته پایانی لیگ برتر حرف و حدیث زیادی داشت. ابتدا تراکتور در دیداری که برنده بود به لطف داوری نتیجه را به سپاهان واگزار کرد. در هفته بعد سپاهان در دیداری که مقابل پرسپولیس بازنده بود با حمایت داور برنده از زمین بیرون آمد. در هفته 29 لیگ نفت تهران مقابل صبا در حالی که باید بازنده می شد برنده شد تا همچنان در کورس قهرمانی بماند چرا که هفته پایانی این نتیجه به درد می خورد. نفت باید می ماند تا در هفته آخر ترمز تراکتور را بکشد. در هفته پایانی یک پنالتی واضح تراکتور گرفته نشد. تاثیر گزار ترین بازیکن تراکتور در حالی که دلیلش هنوز هم مشخص نیست اخراج شد. از بیرون شایعه عجیبی در زمین پیچید که بازی سپاهان مساوی است. وقت اضافه در حالی که نصف زمانش متوقف شده بود حتی یکی دو ثانیه زودتر به صدا در آمد به نظر می رسید داور بیش از هرکسی دیگر به این نتیجه راضی بود.

http://uupload.ir/files/ce2m_11258153_423346634503905_7241336947557655385_n.jpg

همه این اشتباهات 6 هفته پایانی لیگ به طرز عجیبی به نفع سپاهان رقم خورده است. البته این تیم اصفهانی با چنین اتفاقاتی غریب نیست.

شوت

روز پایانی لیگ فوتبالی که اسم آن را لیگ برتر گذاشته اند! به نیمکت تراکتورسازی می گویند بازی در اصفهان 2-2 به پایان رسیده است.10 دقیقه پایانی، یاران تونی به زیر توپ می کشیدند و سعی در اداره بازی داشتند تا بازی مساوی به پایان برسد و آنها قهرمان شوند.10 دقیقه ای که به قول منصوریان ممکن است تا ابد فوتبال ایران را آزار دهد.گوینده ورزشگاه هم به تماشاگران اعلام می کند نظم را رعایت کنید برای اهدای جام قهرمانی.سوت پایان بازی به صدا در میاید و بازیکنان تراکتورسازی به مثابه تیم قهرمان شادی می کنند اما ......

علیرضا منصوریان، سرمربی نفت تهران می‌گوید: «اواخر بازی فردی وسط زمین آمد و با دست اشاره کرد که بازی سپاهان 2-2 شده است. این 8 دقیقه زشت را 8 دقیقه تلخ تاریخ فوتبال ایران می‌دانم.

تونی اولیویرا هم که بازنده بزرگ این بازی عجیب و غریب بود، در بین خبرنگاران گفت: «ناراحتی مردم به خاطر بازی نیست بلکه به خاطر این است که به ما کلک زدند و سپاهان را قهرمان کردند. فغانی باید به اصفهان می‌رفت و در جشن سپاهان شرکت می‌کرد.»

ننگ تان باد

IMG_20150516_223820

بنویس مستطیل سبز، بخوان مستطیل زرد : متاسفانه این رویدادهای عجیب و غریب و عوامل اصفهانی درشت فدراسیون مانند تاج و اسلامیان و ساکت و... فرصت را برای برخی فراهم آورده تا فرضیه لابی اصفهانی ها را در این فاجعه تقویت کنند و بگویند تا تبریز را ذبح کردند تا در اصفهان کباب بخورند! اتفاقاتی که به سود قلعه نوعی هم شد چون نتیجه دربی تقریبا در رسانه ها محو شد و او تا حدودی از موج انتقادات مصون ماند تا علاوه بر سپاهانی ها او نیز بهره ای برده باشد.

اوج همه جریانات مشکوک این تیم اصفهانی در دیدار دوفصل پیش این تیم مقابل پرسپولیس رقم خورد. دیداری که در آن قهرمانی که داور مسابقه بود در یک صحنه که باید به بازیکن سپاهان کارت قرمز نشان می داد. یک پنالتی به نفع این تیم گرفت و بازیکن پرسپولیس را از زمین اخراج کرد. اتفاقات بعد از بازی و اسنادی که علی دایی مربی وقت پرسپولیس در دست داشت یک اتفاق نامیمون  در این دیدار را آشکار کرد اما این تنها قهرمانی بود که از ادامه حضور در مستطیل سبز منع شد. در حالی که اگر اتفاق غیر متعارفی در آن دیدار افتاده بود باید یقه سپاهانی ها گرفته میشد.
•• سامان نریمان جهان و سعید آقایی دو بازیکن تیم تراکتورسازی مطالب زیر را در خصوص اتفاقات رخ داده در بازی آخر این تیم منتشر کردند:بازتاب جهانی “دروغ بزرگ” در تبریز

http://uupload.ir/files/fr8y_11.pngاطلاعیه باشگاه تراکتورسازی درباره اتفاقات روز جمعه


پرتماشاگرترین تیم ایران برای ما
  لقب جاسوس آسیا مال شما

سامان و مهرداد و فرشاد و احمد برای ما
بهترین بازیکنان ایران برای شما

تونی پاشا برای ما
بهترین مربیان ایران برای شما

سهند و کوه نوردی هایش برای ما
استادیوم نقش جهان برای شما

عشق و غیرت و سادگی و جسارت برای ما
داوران و فدراسیون برای شما

یا ابوالفضل ها برای ما
پنالتی های به نا حق برای شما

اشک 100 هزار نفر عاشق برای ما
حیله و کلک و جاسوسی برای شما

تسلیم در مقابل خدا برای ما
دروغ و زد و بند برای شما

نوع مطلب :
برچسب ها : تراختورسازی، نفت تهران، هواداران تراختور،
لینک های مرتبط : تراختورچی قیز،


یکشنبه 10 خرداد 1394 05:04 ب.ظ
ﺣﯿﺪﺭ ﺑﺎﺑﺎ ﺗﺮﺍﺧﺘﻮﺭﯼ ﻧﻈﺮﻟﯿﯿﺐ ﺍﻭﺧﻼﺩﯾﻼﺭ
ﻧﻘﺸﻪ ﭼﮑﯿﺐ ﻣﻮﺑﺎﯾﻠﻼﺭﯼ ﺑﺎﻏﻼﺩﯾﻼﺭ
ﺟﺎﻧﻨﺎﻥ ﯾﺎﻧﺎﻥ ﻗﻠﺒﯽ ﺳﯿﻨﺎﻥ ﺗﻤﺎﺷﺎﭼﯿﻼﺭ
ﺍﻭﻝ ﮔﻮﻟﻮﺏ ﺳﻮﻧﺮﺍﺳﯿﻨﺎ ﺁﻏﻼﺩﯾﻼﺭ
ﻫﺶ ﺑﯿﻠﻤﯿﺮﻡ ﺑﻮ ﺩﺍﻭﺭﯼ ﻓﻐﺎﻧﯿﻨﯽ
ﮐﯿﻤﻠﺮ ﺁﻟﯿﭗ ﻓﯿﺸﻘﺎﺳﯿﻨﯽ ﺳﺎﺯﻻﺩﯾﻼﺭ
ﺍﻣﺎ ﺑﻮﻧﯽ ﻣﻦ ﺑﯿﻠﻪ ﯾﺎﺧﺸﯽ ﺑﯿﻠﯿﺮﻡ
ﺁﺫﺭﺑﺎﯾﺠﺎﻥ ﻣﯿﻠﺘﯿﻨﯿﻦ ﺍﻭﺭﮔﯿﻨﯽ ﯾﺎﻣﺎﻥ ﺑﻠﻪ ﺩﺍﻏﻼﺩﯾﻼﺭ
میانالی قیز: یاشا چوخ گوزل
پنجشنبه 7 خرداد 1394 04:47 ب.ظ
باجیلاریمیزا-آنالاریمیزاوغیرتلی تورک قیزلاریمیزا عشق اولسون
سه شنبه 5 خرداد 1394 05:55 ب.ظ
این فصل تراختور بیشترین ضربه رو از حامدلک خورد
اگه اشتباهات فاحش اون نبود یقین بدونین تراختور هفته ۲۸قهرمانیش مسجل میشد و در آسیا رتبش بهتر میشد
تو بازی نفت تو هر سه گل مقصر حامد لک بود
ببخشیدا ولی ماها عادت داریم تقصیر رو گردن این و اون بندازیم
اگه بعد بازی فولاد یه دروازه بان خوب میاوردن هیچ وقت این طوری نمیشد
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


تراختورچی قیز
(میانالی تراختورچی)
درباره وبلاگ

یل یاتار طوفان یاتار یاتماز تراختور بایراقی!

نظر یادان چخماسین...

هرکس نظرسیز بوردان گئتسه تراختورچی دییر...

مدیر وبلاگ : میانالی قیز
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
تیم تراکتورسازی آذربایجان در لیگ پانزدهم چه رتبه ای را کسب خواهد کرد؟

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :